Yakın geçmişe kadar sweatshirt’lerin asıl kullanım amacı bizi rahat ettirmek.Spora giderken,veya ev kıyafeti olarak kullanıdığımız sweatshirtler son yıllarda günlük hayatımızın hatta iş hayatımızın da içine girdi. Modanın rahatlık ve şıklık ikilisine dönmesinden sonra dünyaca ünlü lüks markalar da sweatshirt tasarımlarına başladı.

 “Sweatshirt’ümü nasıl kombinleyebilirim?” “Bu yılın trendleri neler?” “Hangi renkleri nasıl kombinlemeliyim?” İşte bu sorulardan yola çıkarak “Minimalist” markasından ilham alarak sizin için kombin fikirleri paylaşmak istedik.

Bu yılın trend sayılacak rengi pembe hem enerjinizi arttırırken hemde sade kombinlerinizi canlı gösterecek bir fikir önerisi olabilir.

Siyah renk her zaman hayat kurtarıcı özelliğiyle hayatımızda önemli bir yer tutar. İstediğiniz renk ve desenle kombinleyebileceğiniz bu siyah sweatler dolabınızın vazgeçilmez parçası olacak.

Turuncu renk Sonbahar aylarında hayatımıza oldukça giriyor. İlkbahar aylarına kadar da devamlı olarak kullanılan bir renk olarak biliniyor turuncu bir sweati krem veya kahve tonlarında tayt, pantolon ve eşofmanla kombinlerseniz yılın trendlerini yakalamış olacaksınız.

Minimalist ürünlerine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

https://www.trendyol.com/magaza/minimalist-m-241741?sst=0