AYDINLIK MEKANLAR

Minimal yaşam dendiğinde herkesin aklına gelen ilk şey doğal ışıktır. Aydınlık ve ferah bir ortam minimal yaşam tarzının en belirgin özelliğidir.Siz de alanlarda minimalist ev düzeni şifrelerini ön plana çıkarmak istiyorsanız, mekanların mimarisini doğal ışık seviyesini maksimuma çıkaracak şekilde regüle etmelisiniz.

KARMAŞADAN UZAK DURUN

Sadece ihtiyaç duyulan kadar eşya ve aksesuar kullanmak.Minimalist yaşam tarzının vazgeçilmez ögesidir. Kargaşa ve kalabalık bir görüntü sizin bu düzenden uzaklaşmanızı aynı zamanda hayat kalitenizi olumsuz yönde etkiler.

ORGANİK AKSESUAR KULLANIMI

Minimalist ev tasarımı felsefesini alanlara taşımak için doğal dokusuyla atmosferi canlandıran parçalar tercih etmek gerekiyor. Yüzeylerde kullanılan natürel materyaller de alanın hakim dekorasyon şifresini beslemek için ideal.

TARZINI SADELEŞTİR

Tüm parçalarda yalınlık ve nesnellik ön planda. Bir anda sizi şık bir görünüme sokan bu kombinler adeta bir hayat kurtarıcı olabiliyor. Aynı zamanda çok da ekonomik bir tarz.

MİNİMALİST İLE TANIŞ!

Minimalist ile “Az ve Öz” Moda akımını benimsemiş Minimalist, kaliteli kumaş ve konfor ikilisini motto edinmiştir. Özgür ve sade tasarımları ile her tarz moda anlayışında kullanıcısı ile birlikte olmayı amaçlamaktadır. Minimalizm akımından etkilenerek “Minimalist” markasının temelleri atılmıştır. Kalite, konfor, şıklık ve özgürlük temelli moda anlayışını geçmişten geleceğe taşıyacak inançla çalışmalarını sürdürmektedir.

https://minimalist.com.tr/